Oświetlenie solarne Redilight

oswietlenie-solarne-redilight

Oświetlenie solarne Redilight to darmowe oświetlenie w dowolnym pomieszczeniu. To połączenie standardowych opraw, jakie mamy w swoich domach czy też innych obiektach oraz niewielkich paneli fotowoltaicznych dających się łatwo i szybko zamontować na dachu.

Efekt? Nie musimy już martwić się, że zużywamy za dużo prądu świecąc światło w ciągu dnia, ponieważ mamy oświetlenie za darmo.

Oświetlenie solarne – jak to się zaczęło?

Idea powstania oświetlenia solarnego Redilight zrodziła się z chęci wykorzystania naturalnych źródeł energii odnawialnej, w tym przypadku światła słonecznego i fotowoltaiki. Po co zużywać prąd w ciągu dnia, jeśli możemy nasze pomieszczenia oświetlać za darmo. Oczywiście pewnie wszyscy wiemy, na czym polega korzystanie z paneli fotowoltaicznych i jakie korzyści nam dają. Jednak w przypadku systemów solarnych Redilight pomysł był trochę inny. Producenci chcieli, aby klienci mogli zamontować w swoich domach i pomieszczeniach komercyjnych rozwiązanie szybkie i łatwe w realizacji, dedykowane do pomieszczenia, nie zawsze przy tym wymagające tak dużego przedsięwzięcia, jak montaż paneli fotowoltaicznych do zasilania energią wszystkich urządzeń.

System Redilight – co to jest?

Jednak zacznijmy od początku. Systemy Redilight to gotowe zestawy do montażu opraw sufitowych wraz z pojedynczymi panelami fotowoltaicznym. Oprawy sufitowe możemy wybrać spośród kilku rodzajów, mniejszych lub większych, kwadratowych lub okrągłych. Do każdego pomieszczenia lub wielkości powierzchni dobierzemy odpowiedni model pod względem wielkości i estetyki. Panele fotowoltaiczne w każdym zestawie są dobierane odpowiednio do Twoich potrzeb.

Oświetlenie domu za darmo

Rezultat zastosowanie systemu Redilight to oświetlenie za darmo w niemalże każdym pomieszczeniu. Oświetlenie możemy włączać i wyłączać, kiedy chcemy. Możemy także regulować natężenie światła. Należy podkreślić, że systemy solarne Redilight to niezwykle prosty i łatwy montaż bez ingerencji w konstrukcję w istniejących już budynkach i pomieszczeniach. Można zatem zaplanować używanie systemów solarnych także w istniejących już domach i pomieszczeniach komercyjnych.

Oświetlenie solarne – gdzie można wykorzystać?

Bardzo często mamy pomieszczenie zbyt ciemne, które musimy nawet w ciągu dnia doświetlać światłem sztucznym. Gdzie możemy zainstalować oświetlenie solarne? Możemy mieć darmowe światło w łazience lub toalecie w naszym domu. Możemy doświetlić kuchnię, salon lub każdy pokój. To także jeszcze więcej światła w garderobie czy domowym gabinecie. System solarny znakomicie sprawdzi się w korytarzach, klatach schodowych czy poddaszach.

Montaż oświetlenia solarnego

Oświetlenie solarne Rediligh to bardzo łatwy, prosty i szybki montaż. Wystarczy, że podejmiemy decyzję, w którym pomieszczeniu chcielibyśmy mieć dodatkowe oprawy świecące bez konieczności opłaty za prąd. Specjalnie przystosowane do każdego rodzaju sufitu oprawy w łatwy i szybki sposób instalujemy na suficie. Następnie prowadzimy prosty kabel na dach, gdzie instalujemy niewielki i lekki panel fotowoltaiczny. Panele fotowoltaiczne Redilight są przystosowane do montażu na każdego rodzaju pokryciu dachowym. Mają bardzo intuicyjny i pewny montaż bez potrzeby ingerencji w konstrukcję. Ideą było rozwiązanie oparte na fotowoltaice, które dostarczy swoich korzyści na niemalże każdym budynku.

Oświetlenie bez kosztów

System solarny Redilight to oświetlenie oszczędzające opłaty za prąd, ponieważ nie musimy już używać klasycznego światła sztucznego w ciągu dnia. To rozwiązanie skrojone na miarę do każdego rodzaju pomieszczenia i budynku ze względu na swój prosty i szybki montaż. To także rozwiązanie inteligentne, ponieważ może być używane zarówno w dzień, jak i w nocy. Systemy Redilight to także spokój i pewność, ponieważ do produkcji zostały użyte najwyższej jakości komponenty zapewniające niezawodne działanie na długie lata.

Oświetlenie solarne Redilight – co wybrać?

Mamy 6 podstawowych gotowych wariantów zestawów oświetlenia solarnego Redilight:

  • kwadratową lub okrągłą oprawę 24 W wpuszczaną w sufit,
  • okrągłą oprawę 24 W montowaną na suficie,
  • zestaw z podwójną okrągłą oprawą 2 x 12 W lub z czterema oprawami 6 W,
  • jest także wariant do sufitów podwieszanych kasetonowych (idealny do powierzchni biurowych) z kwadratową oprawą 48 W.

Oświetlenie solarne w budynkach komercyjnych

Systemy solarne Redilight to nie tylko oświetlenie pomieszczeń w domach jednorodzinnych. To także znakomite rozwiązanie do obiektów komercyjnych takich jak biura, hotele, restauracje, pomieszczenia edukacyjne czy mniejsze magazyny. Wszędzie tam, gdzie używane jest światło sztuczne w ciągu dnia. Dzięki systemom solarnym Redilight możemy używać oświetlenia za darmo redukując koszty za energię elektryczną.

Oświetlenie solarne, a świetliki rurowe

Systemy solarne Rediligth to w określonych przypadkach znakomita alternatywa dla świetlików rurowych. Świetliki rurowe instalujemy w pomieszczeniach, w których nie ma innych źródeł światła dziennego lub jest go za mało. Jednak nie w każdym pomieszczeniu jesteśmy w stanie zamontować świetlik rurowy, ponieważ warunki techniczne na to nie pozwalają. Nie zawsze możemy wykonać otwór w suficie lub dachu na tyle duży, aby zainstalować świetlik rurowy. Wtedy potrzebujemy rozwiązania alternatywnego, ale nadal bezkosztowego z eksploatacji.

W takich właśnie sytuacjach rekomendujemy klientom system solarny Redilight. To bardzo dobra alternatywa, kiedy nie możemy lub nie chcemy świetlika rurowego. System Redilight również dostarczy darmowego oświetlenia, a montaż będzie szybszy i łatwiejszy. Co prawda nie będzie to światło dzienne, ale barwa opraw Redilight może być bardzo zbliżona do barwy światła dziennego.

System solarny – czy warto?

Oświetlenie solarne Redilight to szybki i prosty sposób na darmowe oświetlenie w każdym pomieszczeniu w domu lub innej powierzchni komercyjnej. To mniejsze rachunki za prąd. To wykorzystanie energii odnawialnej i kolejny krok w wykorzystaniu fotowoltaiki. Fachowcy przewidują, że przyszłość będzie należeć do odnawialnych źródeł energii, a rozwiązania oparte na fotowoltaice będą odgrywać przodującą rolę w tej dziedzinie. System Redilight to jedne z najprostszych rozwiązań do wykorzystania na dziś w Twoim domu lub innej powierzchni komercyjnej.