REDILIGHT

Oświetlenie solarne

System Redilight to oświetlenie solarne do zastosowania w pomieszczeniach domowych oraz na większych powierzchniach komercyjnych. Oświetlenie zasilane jest energią słoneczną. Oprawy sufitowe napędzane są panelami fotowoltaicznymi dedykowanymi do tego oświetlenia i są niezwykle łatwe w montażu.

Oświetlenie solarne dla kogo jest dedykowane?

Często brakuje nam światła w pomieszczeniach, ponieważ nie mamy wystarczającej ilości źródeł światła dziennego. Skutkuje to ciągłym doświetlaniem światłem sztucznym tych powierzchni w ciągu dnia co z kolei generuje duże koszty energii elektrycznej.

Z pomocą przychodzi oświetlenie solarne Redilight, którego oprawy sufitowe napędzają niewielkie i lekkie panele fotowoltaiczne instalowane na każdego rodzaju dachu. Lampy i panele łączy tylko pojedynczy kabel, który nie wymaga ingerencji w strukturę stropu czy dach.

W efekcie uzyskujesz oświetlenie, które nie generuje kosztów energii elektrycznej. Warto podkreślić, że barwa światła systemu oświetlenia solarnego RediLight może być ustawiona tak jak naturalnego światła dziennego. Uzyskujesz efekt oświetlenia dziennego

Oprawy sufitowe są przystosowane do wszelkiego rodzaju pomieszczeń i wystroju wnętrz. Oferujemy lampy okrągłe i kwadratowe, jak również wpuszczane w sufit lub instalowane na wierzchu, a także specjalne oprawy do sufitów podwieszanych.

Zapoznaj się z przykładem realizacji systemu Redilight, tutaj

Gdzie możemy cieszyć się światłem z oświetlenia solarnego?
– kuchnie i korytarze,
– łazienki i toalety,
– pokoje i salony,
– poddasza i piwnice,
– pomieszczenia techniczne,
– pomieszczenia biurowe,
– powierzchnie handlowe,
– hotele i restauracje,
– domki letniskowe,
– i wiele, wiele innych.

oswietlenie-solarne

Dowiedz się więcej na temat oświetlenia solarnego Redilightl