Realizacje REDILIGHT

Opis projektu

Klient modernizował obiekt produkcyjny wraz z budynkiem biurowym. Stworzono pomieszczenia biurowe w środkowej części hali. Niestety, usytuowanie tych pomieszczeń, które nie znajdowały się bezpośrednio przy dachu, ani też przy ścianie nie pozwalało na doprowadzenie światła dziennego przez okna. Początkowo rozważano, aby świetliki rurowe doprowadziły światło dzienne. Niestety między sufitem, a dachem znajdowała się przestrzeń techniczna z urządzeniami i instalacjami, które nie pozwalały na przeprowadzenie rur świetlików. Oznaczało to, że w ciągu dnia trzeba będzie oświetlać pomieszczenia światłem sztucznym. W celu optymalizacji kosztów  Klient poszukiwał energooszczędnego rozwiązania. Firma skontaktowała się z przedstawicielem oświetlenia solarnego RediLight, który zaproponował rozwiązanie, które odpowiadało na oczekiwania. Zastosowano oświetlenie solarne RediLight zasilane energią z paneli słonecznych z oprawami sufitowymi przeznaczonymi specjalnie do pomieszczeń biurowych z sufitami kasetonowymi.

Rozwiązanie i rezultat po przebudowie

Osiągnięto rezultat, który przeszedł najśmielsze oczekiwania. W biurach zostały zastosowane kwadratowe oprawy sufitowe RedilLght, które idealnie wpasowały się w kasetonowy sufit podwieszany. System zasilany jest bezpłatną energią pozyskaną z paneli solarnych umieszczonych na dachu inwestycji. Końcowy rezultat? Światło w biurach świeci za darmo przez cały dzień, a jego barwa jest bardzo zbliżona do światła dziennego. Pracownicy Klienta doceniają to rozwiązanie, ponieważ pracując pod oprawami sufitowymi zasilanymi słońcem czują się jak przy świetle dziennym.

tubelight-poland

Potrzebujesz przeprojektować swoją przestrzeń? Zapraszamy do współpracy

Realizacje RediLight

tube light poland

Opinie naszych Klientów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów.

NASZE MARKI

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku najbardziej znanych na całym świecie rozwiązań z branży oszczędnego i funkcjonalnego oświetlenia.