01 / FAVANIA

FAVANIA

Idealny materiał przyszłości

Favania to kamień Spiekany. Jest to rewolucyjny produkt, który idealnie nadaje się do wszelkich zastosowań domowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Od blatów kuchennych lub łazienkowych po posadzki, ściany, meble lub elewacje. Ultra higieniczne, odporne, eleganckie, ekologiczne i niezwykle łatwe w konserwacji. Neolith® to wyjątkowa powierzchnia klasy premium, która doskonale sprawdzi się podczas remontu Twojego domu.

Dlaczego Favania

Wykorzystanie świeżości pomysłów młodej, profesjonalnej kadry projektowej oraz wykorzystanie najlepszych surowców do produkcji z najnowocześniejszą technologią na świecie pozwoliło nam sprostać potrzebom branży budowlanej i architektów w zakresie porcelanowych powłok budowlanych.
Wierzymy w produkcję i dostawę najlepszych płyt, a płyta Favania niewątpliwie zwiększa wartość każdego budynku.
Niezwykłe wzory i imponujące rozmiary płyt zaczarują Twoje wnętrze.

02 / FAVANIA

Poznaj piękno produktu

Wnętrza

Łazienki

Obiekty biurowe

Nasza kolekcja

Spieki kwarcowe to rozwiązanie dla kochających urok kamienia, ale obawiających się jego ciężaru. Piękno kamienia zostało zastosowane w nowoczesnej, subtelnej, lżejszej niż kamień powierzchni. Entuzjastów naturalnie lekkiej elegancji zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy wzór jest szczegółowo opisany, a załączone fotografie wzór i zastosowań niewątpliwie ułatwią zapoznanie się z kolekcją. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

tubelight-poland

Dowiedz się więcej na temat ceramiki wielkoformatowej marki Favania