WYKONAWCY
I INSTALATORZY

WATCH VIDEO

TUBE LIGHT POLAND

Wsparcie dla Wykonawców i Instalatorów

Potrzebują Państwo kalkulacji świetlików i pomocy w doborze odpowiednich modeli na daną inwestycję?

Zastanawiają się Państwo jak wygląda montaż świetlików rurowych Solatube i potrzebują Państwo wsparcia w tym zakresie?

TUBE LIGHT POLAND

Jak współpracujemy?

Wykonujemy kalkulację i pomagamy w doborze odpowiednich modeli świetlików rurowych dla danej inwestycji. Doradzamy w kwestiach technicznych
i montażowych. Naszym priorytetem jest oferowanie nie tylko najwyższej jakości innowacyjnych produktów, ale także ich funkcjonalność, proste zastosowanie i łatwy montaż. Dla Wykonawców, Dekarzy, Instalatorów jesteśmy zawsze do dyspozycji i oferujemy pełne wsparcie techniczne
w zakresie montażu naszych produktów.

TUBE LIGHT POLAND

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji: 
+48 795 453 795
biuro@tubelightpoland.pl

Dostarczamy świetliki rurowe światowej marki Solatube, oszczędne oświetlenie napędzane panelami fotowoltaicznymi Redilight do obiektów mieszkalnych, biurowych i małych magazynów, jak również oświetlenie liniowe LED. Nasze rozwiązania można wdrożyć na każdym etapie budowy czy modernizacji. 

Wystarczy, że przedstawisz nam potrzebę Klienta, a my wykonamy dla Ciebie gotową najlepszą możliwą ofertę. Otrzymasz także wsparcie w zakresie instrukcji montażu, serwisu i wszelkich parametrów technicznych produktów. 

Podanie parametrów do wyceny przez telefon lub e-mail najczęściej jest wystarczające.  Jeśli zajdzie potrzeba dodatkowych pomiarów, nasz przedstawiciel przyjedzie na budowę. 

Możemy również uwzględnić w kalkulacji i wykonać montaż, jak również bezpłatnie przeprowadzić dla Ciebie i Twojej ekipy szkolenie z zakresu montażu naszych produktów.

tubelight-poland

Oddajemy do Państwa dyspozycji niezbędne narzędzia ułatwiające wykonanie projektu: