WYKONAWCY
I INSTALATORZY

WATCH VIDEO

TUBELIGHT POLAND

Wsparcie dla Wykonawców i Instalatorów

Potrzebują Państwo kalkulacji świetlików i pomocy w doborze odpowiednich modeli na daną inwestycję?

Zastanawiają się Państwo jak wygląda montaż świetlików rurowych i potrzebują Państwo wsparcia w tym zakresie?

TUBELIGHT POLAND

Jak współpracujemy?

Wykonujemy kalkulację i pomagamy w doborze odpowiednich modeli świetlików rurowych dla danej inwestycji. Doradzamy w kwestiach technicznych
i montażowych. Naszym priorytetem jest oferowanie nie tylko najwyższej jakości innowacyjnych produktów, ale także ich funkcjonalność, proste zastosowanie i łatwy montaż. Dla Wykonawców, Dekarzy, Instalatorów jesteśmy zawsze do dyspozycji i oferujemy pełne wsparcie techniczne
w zakresie montażu naszych produktów.

ENERGOOSZCZĘDNE OŚWIETLENIE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

W zmniejszeniu kosztów stałych Twojej firmy. W doprowadzeniu światła dziennego wszędzie tam, gdzie wydawało Ci się to niemożliwe (rozwiązania marki Chatron). Pokażemy Ci jak maksymalnie wykorzystać naturalne źródła energii. Przekonasz się jak pięknie i funkcjonalnie można wykorzystać oświetlenie marki Chatron.

Każdy projekt, budynek i obiekt jest inny i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każdy Klient ma inne potrzeby i cele dotyczące swojego biznesu lub wizji swojego domu. Najważniejsze dla nas jest słuchanie naszych Klientów i odpowiednie dobieranie rozwiązań odpowiadających na wszystkie Wasze potrzeby w zakresie oświetlenia dziennego. Porozmawiajmy i zobaczmy jak jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Ponieważ pracujemy w biznesie od wielu lat i rozumiemy jego potrzeby. Naszą podstawową zasadą jest praca z ludźmi,  rozumiemy też codzienne wyzwania w Twoim domu czy obiekcie komercyjnym. Pokażemy Ci gotowy projekt i końcowy rezultat, jaki możesz uzyskać.

Skontaktuj się z nami, a nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania. Wykonamy gotowy projekt światła dziennego do każdego obiektu i pomieszczenia. Dobierzemy odpowiednie oszczędne oświetlenie do Twojego domu. Pomożemy na każdym etapie od projektu do wykonania.

tubelight-poland

Oddajemy do Państwa dyspozycji niezbędne narzędzia ułatwiające wykonanie projektu: