ARCHITEKCI

WATCH VIDEO

TUBELIGHT POLAND

Dostarczamy rozwiązania dla architektów na etapie projektowania.

Na etapie tworzenia projektów zarówno dla klienta indywidualnego czy dla dużej inwestycji komercyjnej zawsze pojawiają się pomieszczenia, które potrzebują oświetlenia światłem dziennym, ale architekt nie ma możliwości zaprojektowania okien ani tradycyjnych świetlików. 

Nawet jeśli projekt zakłada  umieszczenie świetlików tradycyjnych to nie do końca spełniają swoją rolę, ze względu na zajmowanie zbyt dużej powierzchni dachu, nadmierne nagrzewania i straty ciepła zimą.

TUBELIGHT POLAND

Dostarcza energooszczędne rozwiązania

Współpracujemy z architektami w zakresie projektowania systemów doprowadzania światła dziennego. Dobieramy rozwiązania na zastosowanie światła dziennego w takich pomieszczeniach gdzie żadne inne standardowe źródło nie jest w stanie takiego światła zapewnić. W efekcie dostęp do światła dziennego otrzymują pomieszczenia bez okien i świetlików dachowych. 

Architekci, z którymi współpracujemy cenią świetliki rurowe Chatron jako najłatwiejsze i najbardziej efektywne zastosowanie źródła światła dziennego w większości projektów. 

Ponadto oferta oświetlenia solarnego stanowi kompletne uzupełnienie rozwiązań dla architektów na etapie projektowania zarówno inwestycji indywidualnych, jak i komercyjnych. 

ENERGOOSZCZĘDNE OŚWIETLENIE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

W zmniejszeniu kosztów stałych Twojej firmy. W doprowadzeniu światła dziennego wszędzie tam, gdzie wydawało Ci się to niemożliwe (rozwiązania marki Chatron). Pokażemy Ci jak maksymalnie wykorzystać naturalne źródła energii. Przekonasz się jak pięknie i funkcjonalnie można wykorzystać oświetlenie marki Chatron.

Każdy projekt, budynek i obiekt jest inny i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każdy Klient ma inne potrzeby i cele dotyczące swojego biznesu lub wizji swojego domu. Najważniejsze dla nas jest słuchanie naszych Klientów i odpowiednie dobieranie rozwiązań odpowiadających na wszystkie Wasze potrzeby w zakresie oświetlenia dziennego. Porozmawiajmy i zobaczmy jak jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Ponieważ pracujemy w biznesie od wielu lat i rozumiemy jego potrzeby. Naszą podstawową zasadą jest praca z ludźmi,  rozumiemy też codzienne wyzwania w Twoim domu czy obiekcie komercyjnym. Pokażemy Ci gotowy projekt i końcowy rezultat, jaki możesz uzyskać.

Skontaktuj się z nami, a nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania. Wykonamy gotowy projekt światła dziennego do każdego obiektu i pomieszczenia. Dobierzemy odpowiednie oszczędne oświetlenie do Twojego domu. Pomożemy na każdym etapie od projektu do wykonania.

tubelight-poland

Wykonamy dla Państwa kalkulację świetlików Chatron dla danej powierzchni i projektu. Zapraszamy do kontaktu.