ARCHITEKCI

WATCH VIDEO

TUBE LIGHT POLAND

Dostarczamy rozwiązania dla architektów na etapie projektowania.

Na etapie tworzenia projektów zarówno dla klienta indywidualnego czy dla dużej inwestycji komercyjnej zawsze pojawiają się przestrzenie, które potrzebują oświetlenia światłem dziennym, ale architekt nie ma możliwości zaprojektowania okien ani tradycyjnych świetlików. 

Nawet jeśli projekt zakłada umieszczenie świetlików tradycyjnych to nie do końca spełniają swoją rolę, ze względu na zajmowanie zbyt dużej powierzchni dachu, nadmierne nagrzewania i straty ciepła zimą.

TUBE LIGHT POLAND

Dostarcza energooszczędne rozwiązania

Współpracujemy z architektami w zakresie projektowania systemów doprowadzania światła dziennego. Dobieramy rozwiązania zastosowania światła dziennego w takich pomieszczeniach gdzie żadne inne standardowe źródło nie jest w stanie takiego światła zapewnić. W efekcie dostęp do światła dziennego otrzymują pomieszczenia bez okien i świetlików dachowych. 

Architekci, z którymi współpracujemy cenią świetliki rurowe Solatube jako najłatwiejsze i najbardziej efektywne zastosowanie źródła światła dziennego w większości projektów. 

TUBE LIGHT POLAND

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji: 
+48 795 453 795
biuro@tubelightpoland.pl

Rozwiązania TubeLight Poland znajdują rozwiązania na większość wyzwań projektowych najbardziej kreatywnych architektów. Rozumiemy skrupulatną pracę Architektów i mamy rozwiązania i materiały techniczne dla ułatwienia Państwa pracy.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasz dedykowany Specjalista ds. projektów dostarczy pełnego wsparcia na każdym etapie współpracy. Otrzymasz indywidualne wyliczenia, dane, rysunki techniczne i kompletne dane dla każdego projektu.

Dostosowujemy się do pracy Architektów. Możemy pracować na podstawie otrzymanych danych i poprzez wspólny kontakt wymieniać informacje i warianty dla danego projektu. Nasz  Specjalistą ds. projektów może umówić się na spotkanie, na którym pozna wszystkie założenia projektu. 

Nasi konsultanci pozostają do Twojej pełnej dyspozycji. Naszym celem jest uświadamianie możliwości, jakie niosą za sobą oferowane przez nas rozwiązania. Jedna z głównych zalet, jaką jest energooszczędność naszych rozwiązań to zarówno dla nas, jak i architektów niepodważalny argument do zastosowania oferowanych produktów już na etapie projektowania. 

tubelight-poland

Wykonamy dla Państwa kalkulację świetlików Solatube dla danej powierzchni i projektu. Zapraszamy do kontaktu.