Tube Light Poland realizacje

Solatube to światło dzienne wszędzie tam, gdzie dotychczas wydawało się to niemożliwe. Świetliki rurowe Solatube pozwalają na oświetlenie powierzchni światłem dziennym i wyłączenie światła sztucznego w ciągu dnia. Możemy wprowadzić znaczne oszczędności obiektach wszelkiego typu i poprawić warunki pracy i efektywność pracowników. Marka Solatube to ponad 30 lat doświadczenia i pracy nad rozwojem świetlików rurowych.

Redilight to rozwiązanie oświetlenia solarnego – bezkosztowego w użyciu. Stanowi znakomitą alternatywę, kiedy nie ma technicznej możliwości montażu świetlików rurowych Solatube. System Redilight to proste w montażu oświetlenie zasilane panelem solarnym.  Dzięki temu możemy doprowadzić energooszczędne oświetlenie do niemalże każdego pomieszczenia.

tubelight-poland

Potrzebujesz przeprojektować swoją przestrzeń? Zapraszamy do współpracy

Systemy oświetlenia liniowego liniLED to także praktyczne zastosowanie w każdym obiekcie. Ze względu na możliwość instalacji zarówno na powierzchni ścian, jak i wkomponowaniu w tynki lub posadzki wykorzystujemy światło w bardzo praktyczny sposób. Prostota, praktyka i piękno systemów liniLED sprawia, że każdy projekt nabiera wyjątkowego charakteru i niespotykanego wyglądu. Wystarczy spojrzeć na galerię zrealizowanych projektów.

tube light poland

Opinie naszych Klientów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów.

NASZE MARKI

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku najbardziej znanych na całym świecie rozwiązań z branży oszczędnego i funkcjonalnego oświetlenia.