Przejdź do treści
ŚWIETLIKI RUROWE ŚWIETLIKI RUROWE POŁĄCZONE Z OPRAWAMI LED ŚWIETLIKI RUROWE Z WBUDOWANYM OŚWIETLENIEM LED ŚWIETLIKI RUROWE INSTALOWANE W ŚCIANACH ŚWIETLIKI RUROWE MONTOWANE W PODŁOŻU
ŚWIETLIKI RUROWE ŚWIETLIKI RUROWE POŁĄCZONE Z OPRAWAMI LED ŚWIETLIKI RUROWE Z WBUDOWANYM OŚWIETLENIEM LED ŚWIETLIKI RUROWE INSTALOWANE W ŚCIANACH ŚWIETLIKI RUROWE MONTOWANE W PODŁOŻU

BLOG

Świetliki rurowe a tradycyjne dachowe: Które lepiej wybrać dla obiektów przemysłowych?

Świetliki rurowe a tradycyjne dachowe: Które lepiej wybrać dla obiektów przemysłowych? Świetliki rurowe zdobywają coraz większą popularność w przemyśle, zastępując tradycyjne świetliki dachowe. Dlaczego tak się dzieje? Jakie korzyści niesie za sobą ta nowoczesna technologia? Oto kilka powodów, dla których świetliki rurowe stają się preferowanym… Czytaj dalej »Świetliki rurowe a tradycyjne dachowe: Które lepiej wybrać dla obiektów przemysłowych?

Jak zaprojektować oświetlenie hali przemysłowej światłem dziennym?

Jak zaprojektować oświetlenie hali przemysłowej światłem dziennym? Przy odpowiednim zaprojektowaniu jesteśmy w stanie wyeliminować konieczność używania światła sztucznego w ciągu dnia i oświetlać taką powierzchnię darmowym światłem dziennym. W rezultacie redukujemy koszty oświetlenia. Dodatkowo, oświetlamy miejsca pracy światłem dziennym, poprawiając produktywność i bezpieczeństwo pracowników. Dlaczego… Czytaj dalej »Jak zaprojektować oświetlenie hali przemysłowej światłem dziennym?

Jak zmniejszyć koszty oświetlenia w halach przemysłowych?

Jak zmniejszyć koszty oświetlenia w halach przemysłowych? Odpowiednio zaprojektowane i dobrane świetliki rurowe stanowią kluczowe rozwiązanie w redukcji kosztów oświetlenia w halach przemysłowych, pozwalając nawet na obniżenie tych kosztów o 30-40% w skali roku. Przedstawienie tej kwestii wymaga zrozumienia korzyści, jakie niosą ze sobą tego… Czytaj dalej »Jak zmniejszyć koszty oświetlenia w halach przemysłowych?

Jak zaprojektować światło dzienne na powierzchniach bez okien?

Jak zaprojektować światło dzienne na powierzchniach bez okien? W projektach architektonicznych czasami napotykamy wyzwania, którym trudno sprostać tradycyjnymi metodami. Jednym z nich jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia dziennego w pomieszczeniach pozbawionych okien. Ale czy brak okien oznacza, że pracownicy w tych miejscach muszą pracować przy sztucznym… Czytaj dalej »Jak zaprojektować światło dzienne na powierzchniach bez okien?

Nowa seria dyfuzorów SOLAR 2023

W wersjach standardowych będziemy mieć dyfuzory kwadratowe Al Sq Ec do sufitów podwieszanych i Al Sq do sufitów eksponowanych.

Czy Twoje ciało otrzymuje wystarczającą ilość słońca ?

Czy Twoje ciało otrzymuje wystarczającą ilość słońca ? Dowód na ogromną moc słońca możemy znaleźć wszędzie. Oczywista rola w układzie słonecznym, dostarczanie ciepła do wszystkich żywych organizmów oraz najbardziej wydajne i najpiękniejsze światło jakie tylko możemy sobie wyobrazić. Czasami zapominamy, że korzyści jakie dostarcza nam… Czytaj dalej »Czy Twoje ciało otrzymuje wystarczającą ilość słońca ?

tubelight-poland

Wpływ światła dziennego na zdrowie i samopoczucie.

Wpływ światła dziennego na zdrowie i samopoczucie. Pamiętasz jak byłeś dzieckiem i jedną z Twoich ulubionych rzeczy było spędzanie czasu świeżym powietrzu ? Jak każda czynność, którą wykonywałeś zawsze przynosiła więcej radości kiedy była wykonywana przy naturalnym świetle, a najlepiej przy święcącym słoneczku ? Będąc… Czytaj dalej »Wpływ światła dziennego na zdrowie i samopoczucie.