Przejdź do treści
ŚWIETLIKI RUROWE ŚWIETLIKI RUROWE POŁĄCZONE Z OPRAWAMI LED ŚWIETLIKI RUROWE Z WBUDOWANYM OŚWIETLENIEM LED ŚWIETLIKI RUROWE INSTALOWANE W ŚCIANACH ŚWIETLIKI RUROWE MONTOWANE W PODŁOŻU
ŚWIETLIKI RUROWE ŚWIETLIKI RUROWE POŁĄCZONE Z OPRAWAMI LED ŚWIETLIKI RUROWE Z WBUDOWANYM OŚWIETLENIEM LED ŚWIETLIKI RUROWE INSTALOWANE W ŚCIANACH ŚWIETLIKI RUROWE MONTOWANE W PODŁOŻU

TubeLight poland

energooszczędne oświetlenie

Tube Light Poland to dostawca świetlików rurowych pomagających oświetlić światłem dziennym niemalże każdą powierzchnię i pomieszczenie. Dzięki temu pomagamy zmniejszyć koszty za oświetlenie i poprawić warunki pracy w każdym projekcie i budynku.

Nasze świetliki rurowe istnieją na rynku już od 25 lat i stale rozwijamy nasze produkty wprowadzając jak pierwsi wiele innowacji dla coraz lepszego funkcjonowania.

Wyłącz prąd, włącz oszczędność

TUBELIGHT POLAND

Jesteśmy w biznesie od tylu lat i dlatego też rozumiemy każdy biznes i wiemy co jest w nim ważne. Innowacyjność, produktywność, oszczędność, funkcjonalność, pewność.

Nasze świetliki rurowe są zawsze planowane indywidualnie dla każdego klienta. Każdy projekt i każdy budynek jest rozpatrywany oddzielnie z największą starannością. U nas nie ma przypadków. Każde rozwiązanie jest skrojone na miarę.

01

Analiza

Analizujemy sytuację bieżącą i uważnie słuchamy o planach naszych Klientów. Zadajemy pytania, aby zrozumieć, z jakimi wyzwaniami spotykają się na co dzień.

02

Diagnoza

Prezentujemy, w jaki sposób moglibyśmy rozwiązać kwestie, które nie dają spokoju naszym Klientom, a które wiemy jak  poprawić lub ulepszyć.

03

Rozwiązanie

Opierając się na naszej wiedzy i długoletnim doświadczeniu przedstawiamy rozwiązanie oraz efekty, jakie osiągniemy w każdym wariancie.

04

Doradztwo techniczne

Naszą pasją jest odpowiedź na największe wyzwania projektowe i oferowanie najbardziej skutecznych i skrojonych na miarę rozwiązań.

Portrait of factory worker in protective equipment holding thumbs up in production hall.

Oszczędność

Zastosowanie naszych produktów ma na celu redukcję obecnych kosztów, a inwestycja w nasze rozwiązania zaczyna zwracać się już od momentu ich zainstalowania.

Jakość

Oferujemy rozwiązania najwyższej jakości, sprawdzone i cenione od wielu lat na całym świecie.

Design

Estetyka w każdym projekcie, budynku, wnętrzu i pomieszczeniu.

zrownowazony-rozwoj

Funkcjonalność

Łatwość zastosowania, proste i efektywne działanie.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku świetlików rurowych firmy CHATRON – lidera rozwiązań z branży oszczędnego i funkcjonalnego oświetlenia.

Odtwórz film na temat tubelight-poland
Odtwórz film na temat tubelight-poland
Odtwórz film na temat tubelight-poland