Przejdź do treści
ŚWIETLIKI RUROWE ŚWIETLIKI RUROWE POŁĄCZONE Z OPRAWAMI LED ŚWIETLIKI RUROWE Z WBUDOWANYM OŚWIETLENIEM LED ŚWIETLIKI RUROWE INSTALOWANE W ŚCIANACH ŚWIETLIKI RUROWE MONTOWANE W PODŁOŻU
ŚWIETLIKI RUROWE ŚWIETLIKI RUROWE POŁĄCZONE Z OPRAWAMI LED ŚWIETLIKI RUROWE Z WBUDOWANYM OŚWIETLENIEM LED ŚWIETLIKI RUROWE INSTALOWANE W ŚCIANACH ŚWIETLIKI RUROWE MONTOWANE W PODŁOŻU

ŚWIETLIKI RUROWE POŁĄCZONE Z OŚWIETLENIEM LED

Świetliki rurowe połączone z oświetleniem LED

01

Maksymalna oszczędność w halach produkcyjnych i magazynowych.

02

Najbardziej oszczędne rozwiązanie dla hal przemysłowych.

03

Całkowicie bezobsługowe rozwiązanie dla klienta.

Całkowicie bezobsługowe rozwiązanie dla klienta.

Oświetlenie hali przemysłowej darmowym światłem dziennym za pomocą świetlików rurowych w połączeniu z oprawami LED i czujnikami światła.

Dla największych powierzchni:

Połączenie świetlików rurowych zsynchronizowanych z oprawami LED i czujnikami światła to najbardziej przełomowe i oszczędne rozwiązanie z zakresu oświetlenia dla hal przemysłowych.

uranus-system

Jak to działa?

Kompletny system składa się ze świetlików rurowych, opraw LED oraz czujników natężenia światła zintegrowanych z inteligentnym systemem sterowania

W ciągu dnia powierzchnia hali jest oświetlana światłem dziennym za pomocą świetlików rurowych. Kiedy robi się ciemno lub bardzo pochmurno wtedy czujniki światła stopniowo uruchamiają oprawy LED żeby wyrównać ustalony poziom oświetlenia.

Charakterystyka techniczna oprawy LED zintegrowanej ze świetlikiem rurowym

Model
LED CHT-DIM -150
LED CHT-DIM - 240
Moc (W)
150
240
Rozmiar (mm)
260x260x163
300x300x177
Lumeny
22500
36000
Kąt świecenia
90
90
CCT
4000/6000
4000/6000
Napięcie
AC 100-277 V
AC 100-277 V
Współczynnik mocy
>0,95
>0,95
CRI
≥ 80
≥ 80
Waga NETTO
3.1 Kg
4,0kg

Oszczędność wynikająca z zastosowania świetlików rurowych z oprawami LED

Świetliki rurowe z wbudowanym oświetleniem LED

Połączenie świetlików rurowych z wbudowanym oświetleniem LED w środku rury to drugie obok naszego połączenia świetlików rurowych i opraw LED najbardziej oszczędne rozwiązanie na rynku. Różnica jest taka, że świetliki rurowe z wbudowanym  oświetleniem LED stosujemy zazwyczaj do mniejszych powierzchni typu niższe hale przemysłowe, pomieszczenia biurowe, korytarze lub mniejsze powierzchnie handlowe.

Są to 2 rozwiązania w jednym – świetlik rurowy i światła dzienne oraz oświetlenie LED i światło sztuczne jako jeden system.

Pozwala to na efektywne i oszczędne oświetlenie 24 godziny na dobę. W ciągu dnia słońce dostarcza oświetlenia światłem dziennym, a jak robi się ciemniej czy bardziej pochmurno to czujnik światła stopniowo uruchamia oświetlenie LED znajdujące się wewnątrz rury świetlika aby utrzymać odpowiedni poziom oświetlenia.

To maksymalne wykorzystanie światła dziennego i optymalizacja oświetlenia sztucznego.

Ten system został stworzony przez nas od podstaw aby zapewnić jak największą efektywność w oświetleniu. Maksymalnie minimalizuje konsumpcję energii.

ledin
Odtwórz film na temat tubelight-poland
Odtwórz film na temat tubelight-poland

Stałość poziomu oświetlenia:

  1. 100 % oświetlenie światłem dziennym.
  2. Stopniowe wyrównywanie poziomu oświetlenia światłem sztucznym.
  3. Tylko światło sztuczne.

To wszystko w jednym rozwiązaniu i w jednym systemie.