Przejdź do treści
ŚWIETLIKI RUROWE ŚWIETLIKI RUROWE POŁĄCZONE Z OPRAWAMI LED ŚWIETLIKI RUROWE Z WBUDOWANYM OŚWIETLENIEM LED ŚWIETLIKI RUROWE INSTALOWANE W ŚCIANACH ŚWIETLIKI RUROWE MONTOWANE W PODŁOŻU
ŚWIETLIKI RUROWE ŚWIETLIKI RUROWE POŁĄCZONE Z OPRAWAMI LED ŚWIETLIKI RUROWE Z WBUDOWANYM OŚWIETLENIEM LED ŚWIETLIKI RUROWE INSTALOWANE W ŚCIANACH ŚWIETLIKI RUROWE MONTOWANE W PODŁOŻU

Nowa seria dyfuzorów SOLAR 2023

Nowa seria dyfuzorów SOLAR 2023

W wersjach standardowych będziemy mieć dyfuzory kwadratowe Al Sq Ec do sufitów podwieszanych i Al Sq do sufitów eksponowanych.
AL Sq Ec umożliwia otwarcie, na przykład w celu wyjęcia dyfuzora w celu wyczyszczenia. Al Sq są nieruchome i działają tak samo jak ST, ale z kwadratem „pełnego światła”, cały oświetlony i wypełniony światłem.
Wszystkie składają się z aluminiowej ramy i układu optycznego z poliwęglanu lub szkła, odpowiednio o klasie reakcji na ogień B (w przypadku poliwęglanu) i A1 (w przypadku szkła), co pozwala na ich zastosowanie w obiektach przemysłowych o większych wymaganiach. na tym poziomie.
Modele Al Sq Ec dostępne są dla modeli TS250, TS350 i TS530, do montażu w sufitach podwieszanych, z widoczną tylko płaską częścią dolnego kwadratu, z cienką i nowoczesną ramką, z mocowaniem sprężynowym do sufitu podwieszanego oraz z optyka dokręcenie dyfuzora prostym kliknięciem dla łatwego otwierania i zamykania.

Czasami zapominamy, że korzyści jakie dostarcza nam słońce są nie tylko ważne dla ziemi, ale także dla ludzi, którzy ją zamieszkują.

Światło dzienne ma bezpośredni wpływ na to jak funkcjonujemy, na naszą produktywność, samopoczucie i ogólną satysfakcję. Kiedy regularnie doświadczamy światła słonecznego jesteśmy bardziej pozytywnie nastawieni, mniej zestresowani, lepiej się wysypiamy i mamy uczucie, że jesteśmy po prostu bardziej szczęśliwi.

Światło słoneczne sprawia, że nasz mózg produkuje serotoninę – hormon, który poprawia nastrój, sprawia, że mamy więcej energii, jesteśmy szczęśliwsi i bardziej wypoczęci. Po prostu hormon szczęścia!

Sztuczne oświetlenie? Byle nie za dużo.

Nie odkryjemy niczego nowego poprzez stwierdzenie, że wolimy przebywać w środowisku oświetlonym naturalnym światłem aniżeli tym, które całkowicie polega na oświetleniu sztucznym. Sztuczne światło nigdy nie zastąpi jakości naturalnego oświetlenia i jego pozytywnego wpływu na ludzi. Jeden z artykułów w czasopiśmie Psychology Today* sugeruje, że istnieją mocne dowody na to, że niektóre rodzaje sztucznego świetlenia mogą powodować większą wrażliwość na stres oraz negatywnie wpływać na ludzki sen.*

Modele Al Sq są dostępne dla wszystkich modeli od TS250 do TS750 i są mocowane bezpośrednio do tubusu odbłyśnika, z dolną częścią oświetloną kwadratowo zamiast okrągłego jak w ST.
W przypadku zaawansowanych rozwiązań architektonicznych możliwe jest opracowanie i wyprodukowanie prostokątnych dyfuzorów, mniej lub bardziej cienkich, na przykład do oświetlania listew lub innych, bardziej specyficznych i dedykowanych kształtów w połączeniu, na przykład z Ledin. Rozwiązania te zawsze będą wymagały współpracy z naszym zespołem technicznym i projektantami.