TUBELIGHT POLAND

Świetliki rurowe

Potrzebują Państwo doprowadzić światło dzienne do pomieszczenia w swoim domu gdzie nie ma możliwości zamontowania okna? A może potrzebują Państwo doświetlić światłem dziennym pomieszczenie, do którego nie dociera wystarczająca ilość światła dziennego?

Odpowiedzią na oświetlenie lub doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym są świetliki rurowe marki CHATRON.

Dobierzemy odpowiedni model świetlika rurowego dla Państwa potrzeb. Jesteśmy specjalistami w dostarczaniu światła dziennego, a projektowanie i instalacją świetlików rurowych zajmujemy się już od ponad 30 lat!

swietliki

Świetliki

Światło dzienne
w Twoim domu

Człowiek potrzebuje odpowiedniej dawki światła w różnych porach dnia. Dzięki temu ma lepszy nastrój, dobre samopoczucie, więcej energii życiowej, zdrowsze oczy, a nawet lepiej śpi. Więcej światła dziennego w domu wpływa zarówno na oszczędność energii elektrycznej, ale także na osoby w nim przebywające.  

świetliki

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji: 
+48 795 453 795
biuro@tubelightpoland.pl

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie pytania i pokażemy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić. Nie jesteś pewny, jaki świetlik rurowy wybrać do danego pomieszczenia? Dobierzemy go dla Ciebie. Potrzebujesz oświetlenia na panele solarne RediLight i nie wiesz, jakie wybrać? Zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. Chciałbyś mieć w domu przepiękne rozwiązanie oświetlani liniowego LiniLED? Doradzimy co możemy zrobić.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasz przedstawiciel udzieli Ci wszelkich informacji telefonicznie lub na życzenie przyjedzie do Ciebie i doradzi rozwiązania na miejscu. Otrzymasz gotową ofertę wraz z harmonogramem realizacji. 

Tak, jeśli dane będą wystarczające do otrzymasz gotową propozycję drogą elektroniczną. Jeśli będą potrzebne dodatkowe informacje to zapytamy. Pozostajemy także w gotowości do spotkań i wizji lokalnych, podczas których dopilnujemy zebrania wymiarów i pozostałych danych technicznych. 

Ofertę wykonujemy całkowicie bezpłatnie, służymy także wszelkimi poradami w zakresie wszystkich oferowanych rozwiązań. 

tubelight-poland

Potrzebujesz przeprojektować swoją przestrzeń? Zapraszamy do współpracy