ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Rozwiązania dla inwestycji w zakresie energooszczędnego światła dziennego i oświetlenia solarnego

Tube Light Poland oferuje rozwiązania w zakresie energooszczędnego oświetlenia dziennego, oświetlenia solarnego i oświetlenia liniowego led  dostosowane do wymagań związanych ze zrównoważonym rozwojem nowych inwestycji, a także inwestycji w procesie modernizacji. 

TUBE LIGHT POLAND

Oferta dla Inwestorów

Współpraca Tube Light Poland z inwestorami opiera się między innymi na doradztwie technicznym w zakresie najlepszych rozwiązań cechujących się energooszczędnością, funkcjonalnością i dostępnością produktów. Nasza oferta odpowiada na wyzwania związane z wymaganiami zrównoważonego rozwoju, a zastosowanie naszych rozwiązań przyczynia się do optymalizacji kosztów i poprawienia warunków oświetlenia modyfikowanych inwestycji. 

Naszym priorytetem jest dostarczanie rozwiązań, które są inwestycją zwrotną, cechuje je najwyższa jakość i funkcjonalność, a także łatwość zastosowania i estetyczny wygląd w każdym rodzaju obiekcie.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym.

zrownowazony-rozwoj
swietliki-rurowe
swietliki-rurowe
realizacje-solatube
0
ILOŚĆ REALIZACJI
0
NASI KLIENCI

TUBE LIGHT POLAND

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z firmami posiadającymi obiekty typu hale produkcyjne i magazynowe, centra logistyczne, budynki biurowe, obiekty komercyjne i centra handlowe i wiele innych. Specjalizujemy się w oświetleniu takich powierzchni energooszczędnym światłem dziennym, dzięki czemu redukujemy konieczność używania światła sztucznego w ciągu dnia i znacząco zmniejszamy koszty za energię elektryczną.

Doprowadzamy światło dzienne do miejsc pracy, w których nie istnieją inne źródła światła dziennego, poprawiając samopoczucie i zwiększając produktywność załogi. Zastosowanie rozwiązania oświetlenia dziennego Solatube według wielu naszych Klientów wyeliminowało używanie oświetlenia sztucznego w ciągu dnia. Szczególnie doceniane są zalety pracy przy świetle dziennym tak różnym od oświetlenia sztucznego. 

TUBELIGHT POLAND

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji: 
+48 795 453 795
biuro@tubelightpoland.pl

Rozwiązania systemu oświetlenia dziennego Solatube są odpowiednie dla każdej inwestycji. Poznając Twoje oczekiwania dostosujemy ofertę do potrzeb i określimy poziom opłacalności i korzyści płynących z zastosowania naszych rozwiązań. 

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym przedstawicielem opowiesz o swoich wyzwaniach i potrzebach oraz o jakim końcowym rezultacie myślisz. Resztę pracy wykona za Ciebie nasz zespół. Otrzymasz gotowe rozwiązanie w oparciu o dane Twojego obiektu, abyś poznał faktyczne korzyści płynące z zastosowania naszych rozwiązań. 

Jeśli posiadasz dane techniczne obiektu, skorzystamy z nich. Jeśli natomiast nie posiadasz tych danych przedstawiciel Tube Light Poland umówi się z Tobą na spotkanie i zrobi pomiary do oferty, na obecnym etapie inwestycji lub na planach projektu inwestycji. 

Czas wykonania wyceny zależy od wielkości projektu obiektu, budynku lub rodzaju pomieszczeń. Każdy projekt lub adaptacja do obecnych budynków może być inna ze względu na warunki techniczne, dlatego też każda wycena jest traktowana indywidualnie. Jeśli mamy wszystkie niezbędne dane to działamy od razu i na następny dzień otrzymujesz kompletną wycenę.

Jedną z największych zalet wszystkich produktów Tube Light Poland jest to, że technicznie mogą być instalowane zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach. Jeśli jest taka możliwość optymalnym rozwiązaniem jest uwzględnienie rozwiązań jeszcze na etapie projektu. Nasza firma współpracuje z architektami, dostarczając im wszelkich informacji zarówno w zakresie design, jak i parametrów technicznych. Już na etapie projektu otrzymujecie Państwo od nas także obliczenia oszczędności na opłatach za energię elektryczną.  To często wpływa nie tylko na wybór naszych rozwiązań w zakresie oświetlenia dziennego i oświetlenia solarnego, ale także na decyzję o pozostałych źródłach oświetlenia dziennego jak zaprojektowania okien i świetlików dachowych.

Na etapie modernizacji obiektu, nasze rozwiązania służą głównie doświetleniu powierzchni – odpowiednio dobrany system umożliwia prace także w gotowych już budynkach.

Nie ma górnych limitów jeśli chodzi o największy zakres realizacji zlecenia. Jednak zawsze doradzamy w taki sposób aby końcowy rezultat był jak najbardziej optymalny i przynosił jak największe korzyści dla naszych klientów.

Zrealizujemy każde zlecenie, nawet pojedynczego oświetlenia. To rozwiązanie może być zastosowane do przetestowania produktu, przed większą inwestycją. 

tubelight-poland

Potrzebujesz przeprojektować swoją przestrzeń? Zapraszamy do współpracy