ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Rozwiązania dla inwestycji w zakresie energooszczędnego światła dziennego i oświetlenia solarnego

TubeLight Poland oferuje rozwiązania w zakresie energooszczędnego oświetlenia dziennego, oświetlenia solarnego i oświetlenia liniowego led  dostosowane do wymagań związanych ze zrównoważonym rozwojem nowych inwestycji, a także inwestycji w procesie modernizacji. 

TUBELIGHT POLAND

Oferta dla Inwestorów

Współpraca TubeLight Poland z inwestorami opiera się między innymi na doradztwie technicznym w zakresie najlepszych rozwiązań cechujących się energooszczędnością, funkcjonalnością i dostępnością produktów. Nasza oferta odpowiada na wyzwania związane z wymaganiami zrównoważonego rozwoju, a zastosowanie naszych rozwiązań przyczynia się do optymalizacji kosztów i poprawienia warunków oświetlenia modyfikowanych inwestycji. 

Naszym priorytetem jest dostarczanie rozwiązań, które są inwestycją zwrotną, cechuje je najwyższa jakość i funkcjonalność, a także łatwość zastosowania i estetyczny wygląd w każdym rodzaju obiekcie.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym.

zrownowazony-rozwoj
swietliki-rurowe
realizacje-solatube
0
ILOŚĆ REALIZACJI
0
NASI KLIENCI

TUBELIGHT POLAND

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z firmami posiadającymi obiekty typu hale produkcyjne i magazynowe, centra logistyczne, budynki biurowe, obiekty komercyjne i centra handlowe i wiele innych. Specjalizujemy się w oświetleniu takich powierzchni energooszczędnym światłem dziennym, dzięki czemu redukujemy konieczność używania światła sztucznego w ciągu dnia i znacząco zmniejszamy koszty za energię elektryczną.

Doprowadzamy światło dzienne do miejsc pracy, w których nie istnieją inne źródła światła dziennego, poprawiając samopoczucie i zwiększając produktywność załogi. Zastosowanie rozwiązania oświetlenia dziennego CHATRON według wielu naszych Klientów wyeliminowało używanie oświetlenia sztucznego w ciągu dnia. Szczególnie doceniane są zalety pracy przy świetle dziennym tak różnym od oświetlenia sztucznego. 

TUBELIGHT POLAND

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji: 
+48 795 453 795
biuro@tubelightpoland.pl

Nasze rozwiązania systemu oświetlenia dziennego są odpowiednie dla każdej inwestycji. Poznając Twoje oczekiwania dostosujemy ofertę do potrzeb i określimy poziom opłacalności i korzyści płynących z zastosowania naszych rozwiązań. 

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym przedstawicielem opowiesz o swoich wyzwaniach i potrzebach oraz o jakim końcowym rezultacie myślisz. Resztę pracy wykona za Ciebie nasz zespół. Otrzymasz gotowe rozwiązanie w oparciu o dane Twojego obiektu, abyś poznał faktyczne korzyści płynące z zastosowania naszych rozwiązań. 

Jeśli posiadasz dane techniczne obiektu, skorzystamy z nich. Jeśli natomiast nie posiadasz tych danych przedstawiciel TubeLight Poland umówi się z Tobą na spotkanie i zrobi pomiary do oferty, na obecnym etapie inwestycji lub na planach projektu inwestycji. 

tubelight-poland

Potrzebujesz przeprojektować swoją przestrzeń? Zapraszamy do współpracy